Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Chwilowo brak
    Zawór dwustronnego działania 18×1,5 Sauer Danfoss
    Dowiedz się więcej
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Dhollandia
    KOD: 2501522M
    W magazynie: 0
    Zawór dwustronnego działania 18x1,5 Sauer Danfoss Zawór olejowy dwustronnego działania - Sauer Danfoss (odpowiednik) Średnica noska olejowego: 15 mm Długość noska razem z gwintem: 26,5 mm Średnica gwintu: M18 mm Średnica trzpienia: 13 mm Długość trzpienia pod cewkę: 39 mm ERHEL HYDRIS
  • Blok 125A 58V Bezpiecznikowy PudenzBlok 125A 58V Bezpiecznikowy Pudenz