Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Chwilowo brak
    Pokrywa skrzynki sterowania Dhollandia
    Dowiedz się więcej
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Dhollandia
    KOD: 4552366H
    W magazynie: 0
    Klapka sterownia windy - zamiennik DhollandiaSzerokość: 325 mm ( E2044 )  Kod: 4552366H  Producent: Haco
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 1500 kg/2250 mm
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia
    KOD: 71013953
    W magazynie: 1
    Dodaj do koszyka
    KOD: 4513349LG
    W magazynie: 2
    Przełącznik stało-powrotny 2xNO zestaw Dhollandia E0811+ E0802.2
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231