Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Zawleczka sworznia Ø 10×70 mm – oczko fi 8
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Dhollandia
    KOD: 3004273H
    W magazynie: 8
    Zawleczka sworznia Ø 10x70 mm. Średnica oczka: 8 mm | Numer referencyjny: BO10.070
  • Kluczyk do wyłącznika głównego Dhollandia E2047
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia
    KOD: E2047
    W magazynie: 8
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231
    Bar Cargolift, Bezpiecznik, Bezpieczniki, Dautel, Dhollandia, Zepro
    KOD: E0285.250X
    W magazynie: 7
    Blok bezpiecznikowy Pudenz 250A ; 58V | Kody porównawcze: 120925 21990 Bär Cargolift: 101129231 Bär Cargolift 2: 01.129231 Dhollandia: E0285.250 Pasuje do :  |     AMA     Bar Cargolift     ANTEO     Behrens     Dautel     Dhollandia     Erhel Hydris     MBB Hubfix     Palfinger     Sorensen     Zepro |
    Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 1000 kg/1800 mm
    KOD: 71013952
    W magazynie: 3
  • Chwilowo brak
    Kabel przyłączeniowy cewki – złącze gwint M24
    Dowiedz się więcej
    KOD: 5007309H
    W magazynie: 0
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 750 kg/1400mm
    KOD: 71013950
    W magazynie: 1
  • Pierścień Ø 35 mm zabezpieczenia rolki platformy Dhollandia