Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Blok 125A 58V Bezpiecznikowy PudenzBlok 125A 58V Bezpiecznikowy Pudenz
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Bar Cargolift, Bezpiecznik, Bezpieczniki, Dautel, Dhollandia, Zepro
    KOD: E0285.125X
    W magazynie: 11
    Blok bezpiecznikowy Pudenz 125A ; 58V | Kody porównawcze: Dhollandia: E0285.125 Pasuje do :  |     AMA     Bar Cargolift     ANTEO     Behrens     Dautel     Dhollandia     Erhel Hydris     MBB Hubfix     Palfinger     Sorensen     Zepro |
    Blok 125A 58V Bezpiecznikowy Pudenz
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Kluczyk do wyłącznika głównego Dhollandia E2047
    Dhollandia
    KOD: E2047
    W magazynie: 8
  • Chwilowo brak
    Przycisk sterowania nożnego Dhollandia – czarny
    Dowiedz się więcej
    Dhollandia
    KOD: 4552229H
    W magazynie: 0
  • Chwilowo brak
    Zawór dwustronnego działania 18×1,5 Sauer Danfoss
    Dowiedz się więcej
    KOD: 2501522M
    W magazynie: 0
    Zawór dwustronnego działania 18x1,5 Sauer Danfoss Zawór olejowy dwustronnego działania - Sauer Danfoss (odpowiednik) Średnica noska olejowego: 15 mm Długość noska razem z gwintem: 26,5 mm Średnica gwintu: M18 mm Średnica trzpienia: 13 mm Długość trzpienia pod cewkę: 39 mm ERHEL HYDRIS
  • Pierścień Ø 35 mm zabezpieczenia rolki platformy Dhollandia
    KOD: M1999.36.1
    W magazynie: 2
    Pierścień Ø 35 mm zabezpieczenia rolki platformy  Kod: M1999.36.1  Producent: Dhollandia  Średnica zewnątrzna: 35mm