Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Bar Cargolift, Bezpiecznik, Bezpieczniki, Dautel, Dhollandia, Zepro
    KOD: E0285.250X
    W magazynie: 7
    Blok bezpiecznikowy Pudenz 250A ; 58V | Kody porównawcze: 120925 21990 Bär Cargolift: 101129231 Bär Cargolift 2: 01.129231 Dhollandia: E0285.250 Pasuje do :  |     AMA     Bar Cargolift     ANTEO     Behrens     Dautel     Dhollandia     Erhel Hydris     MBB Hubfix     Palfinger     Sorensen     Zepro |
    Blok 250A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101129231
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 1500 kg/2250 mm
    Dhollandia
    KOD: 71013953
    W magazynie: 1
  • Blok 175A 58V Bezpiecznikowy PudenzBlok 175A 58V Bezpiecznikowy Pudenz