Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Pierścień Ø 35 mm zabezpieczenia rolki platformy Dhollandia
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia
    KOD: M1999.36.1
    W magazynie: 2
    Pierścień Ø 35 mm zabezpieczenia rolki platformy  Kod: M1999.36.1  Producent: Dhollandia  Średnica zewnątrzna: 35mm