Cewka Dhollandia 10VDC 18W E0246.K.10.D
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Chwilowo brak
    Dowiedz się więcej
    Szybki podgląd
    Dhollandia, Zepro
    KOD: 2554031M
    W magazynie: 0
    Zawór jednostronnego działania do wind Dhollandia i Zepro  Średnica gwintu:     3/4 UNF (18,9 mm)  Średnica noska olejowego:     12,7 mm  Średnica trzpienia zaworu:     13 mm  Typ:     Jednostronnego działania     | Numery referencyjne:  21328  22199  495468  495544  495499  V031  2554031H
    Zawór jednostronnego działania do wind Dhollandia i Zepro
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 1000 kg/1800 mm
    Dodaj do koszyka
    Dhollandia
    KOD: 71013952
    W magazynie: 3
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 750 kg/1400mm
    Dhollandia
    KOD: 71013950
    W magazynie: 1
  • Blok 300A 58V Bezpiecznikowy PudenzBlok 300A 58V Bezpiecznikowy Pudenz