Kompletna skrzynka sterująca windy Dhollandia EE103.TO.C1509
  • Strona główna
  • Windy załadowcze, Dhollandia
Podobne produkty
  • Nakrętka bezpiecznika M8 – PudenzNakrętka bezpiecznika M8 – Pudenz
    Dodaj do koszyka
    Dodaj do obserwowanych
    Szybki podgląd
    Dodaj do obserwowanych
    Bezpiecznik, Bezpieczniki, Dhollandia
    KOD: E0285X
    W magazynie: 11
    Nakrętka bezpiecznika M8 - Puden | Kody porównawcze: 5502498M 5502498H 120926 E0286
    Nakrętka bezpiecznika M8 – Pudenz E0285
    Dodaj do koszyka
    Szybki podgląd
    Dhollandia, Windy załadowcze
    KOD: 50020751M
    W magazynie: 1
    Kabel spiralny 7 żyłowy – 7×1 mm. Kod: 50020751M  Długość po rozciągnięciu – około 4,5 mb. Długość zwoju ściśniętego – 55 cm Średnica zewnętrzna spirali – 51 mm Średnica przewodu 10 mm | Wtyczka  7 pin w zestawie |
    Kabel spiralny 7 żyłowy uniwersalny z wtyczką długi około 4,5m
  • Chwilowo brak
    Diagram uniwersalny udźwigu windy
    Dowiedz się więcej
    Dhollandia
    KOD: 71013951LG
    W magazynie: 0
  • Chwilowo brak
    Kabel przyłączeniowy cewki – złącze gwint M27
    Dowiedz się więcej
    Dhollandia
    KOD: 5007308H
    W magazynie: 0
    Przycisk sterowania nożnego Dhollandia – czerwony
    KOD: 4552231H
  • Diagram udźwigu windy załadowczej 750 kg/1400mm
    KOD: 71013950
    W magazynie: 1
    KOD: 4513349LG
    W magazynie: 2
    Przełącznik stało-powrotny 2xNO zestaw Dhollandia E0811+ E0802.2
  • Kluczyk do wyłącznika głównego Dhollandia E2047
    KOD: E2047
    W magazynie: 8
  • Blok 150A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101116466Blok 150A 58V Bezpiecznikowy Pudenz 101116466